Jestes w: Home > Równowaga osobista > Twoje powodzenie w życiu zacznie się od razu po przeczytaniu ostatniej strony

Pasek

Powinien być w tej samej tonacji co buty, z prostą, dyskretną klamrą. Jeśli chodzi o kobiety, to fantazyjny pasek może nadać ich strojowi sporo uroku. Jeśli sylwetka stała się zbyt wydatna na wysokości brzucha, lepiej pasek trochę poluzować.

Skarpetki

Powinny współgrać kolorystycznie ze spodniami i butami, ale mogą też być fantazyjne, choć z tym trzeba zawsze uważać. Je­śli twój rozmówca nie spuszcza z nich oczu, zastanów się, czy jest aż tak bardzo nieśmiały, czy też wspaniały szympans na­malowany na twoich żółtych skarpetkach przeszkadza mu się skupić na tym, co mówisz.

Skarpetki zrolowane tak, że widać łydkę, naprawdę nie mają w sobie nic erotycznego! Białe tenisowe skarpetki powin­ny być zarezerwowane wyłącznie do tego sportu. W żadnym wypadku nie można ich nosić do garnituru. Uważaj na dziury, których ulubionym miejscem jest duży palec i tył stopy. Nie to­leruj żadnej, nawet najmniejszej.

Rajstopy i pończochy

Powinny współgrać kolorystycznie ze spódnicą lub sukienką, a także z butami. Jeśli spódnica lub sukienka jest brązowa, raj­stopy lub pończochy też powinny być brązowe lub w kolorze ciała. Kobieta zawsze jest narażona na to, że w jej pończosze puści oczko. Aby uniknąć niepokoju związanego z tym ryzy­kiem, zawsze dobrze mieć w torebce drugą parę. I uwaga! Raj­stopy nie zwalniają od depilacji!

Możliwość komentowania jest wyłączona.