Jestes w: Home > Równowaga osobista > Twoje powodzenie w życiu zacznie się od razu po przeczytaniu ostatniej strony

Okulary

Stanowią integralną część twojej osobowości i dlatego powin­ny być dobierane z najwyższą starannością. Kolor oprawki musi być zharmonizowany z twoimi ?bazowymi” ubraniami i z kolorem włosów. Kształt oprawek winien podkreślać rysy twarzy – jej dominujące linie, zarówno proste, jak i łukowate. I wreszcie, dzięki okularom, możesz wzmocnić lub osłabić niektóre cechy swego charakteru: surowość, humor, roman­tyzm… Przyjmij założenie, że w tej dziedzinie nie obowiązuje cię żadna moda.

Biżuteria

Musi być w tym samym stylu co twoje ubranie. Nie można no­sić egzotycznego, przywiezionego z Afryki naszyjnika do kla­sycznej garsonki. Podobnie biżuteria, chętnie noszona przez panie z twojego środowiska zawodowego, może być źle widziana w innym. Jeśli chodzi o mężczyzn, powinni unikać za­kładania ostatniego, wymyślnego modelu zegarka do smokingu.

  • Twoja garderoba powinna być uzupełniona ?bazowy­mi” ubraniami dobrej jakości.
  • Kupuj ubrania o klasycznym kroju i dodaj im nowocze­sności za pomocą modnych dodatków, które z łatwo­ścią możesz wymieniać (biżuteria, apaszka, krawat).
  • Dodatki pozwalają ci upiększyć strój. Trzeba jednak respektować harmonię form i kolorów.
  • Drobny zgrzyt, na przykład za krótki krawat, oczko w pończosze albo po prostu brak gustu, może rozpro­szyć uwagę twojego rozmówcy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.